UNIQUE INVESTMENT STRATEGIES

OBJEDNEJTE SI SVŮJ AIM TOKEN TEĎ!

Ještě před začátkem oficiální předprodejní fáze se výhradně zde na BRIC INVEST můžete přihlásit a koupit AIM Tokeny s 20% Bonusem a s exkluzivním 5% bonusem pro nové zákazníky! To znamená, že obdržíte 10,41 Tokenu za každý investovaný dolar!

Udělejte prosím svou závaznou objednávku prostřednictvím následujícího formuláře. Vaši objednávku okamžitě zpracujeme a zašleme vám fakturu ve formátu PDF.

Po obdržení faktury zaplatíte za svůj nákup v měně podle své volby (USD) s uvedením čísla faktury, které jsme poskytli.

Investoři investující více než 10.000,00 USD (nebo ekvivalent v EUR / BTC / ETH / LTC) obdrží dodatečný bonus ve výši 5%

Investoři, kteří drží AIM Token více než 1 rok, obdrží další 25% bonus

 

Poznámka - Platba v kryptocurčnosti/EUR:


V případě, že chcete platit pomocí BTC / ETH / LTC / EUR, jednoduše zadejte požadovanou investiční žádost v příslušné kryptopremenné (a ignorujte informace o USD) a vyberte požadovanou měnu pomocí následujícího políčka zaškrtávacího políčka. Vzhledem k tomu, že konverze je založena na denní ceně, v žetonech se nezobrazí žádná protihodnota. Přesměrujeme Vaši objednávku přímo do společnosti Aimedis, abyste mohli využít náš bonus. Vezměte prosím na vědomí, že pro platby se šifrovacími krystaly platí další minimální investice.

To je 0 Tokeny.


Pole označená * jsou povinná a musí být vyplněna.

Naše zásady ochrany soukromí lze přečíst prostřednictvím tohoto odkazu. Otevře nové okno.