UNIQUE INVESTMENT STRATEGIES

VÍTEJTE V BRIC INVEST!

Společnost BRIC INVEST nabízí zainteresovaným stranám konzervativní, výnosné a spekulativní scénáře inovací s konkrétním budoucím potenciálem. Speciální investiční příležitosti v nejnovějších trendech a technologiích, které poskytují jedinečný růstový potenciál, jsou naším specifickým prodejním místem.

Z našich globálních skupinových aktivit ve financování a realizaci rozsáhlých investic v oblasti inovačních technologií, obnovitelných energií a alternativních měn pravidelně dochází k vysoce atraktivním investicím nebo investičním modelům, jež v některých případech můžeme rovněž zpřístupnit veřejnosti.

BRIC INVEST se specializuje na identifikaci vynikajících, jedinečných investičních příležitostí pro všechny zainteresované strany a nabízí je s výnosnými spekulativními scénáři inovací, které mají vysoký budoucí potenciál a poskytují investorům přímý přístup k nejnovějším trendům a technologiím na světových trzích.

BRIC INVEST je dceřinou společností společnosti BRIC HOLDING SE, která má strategické zájmy, jako např. www.bric-energy.com v oblasti elektronického zdravotnictví, energetiky a nemovitostí.

BRIC INVEST spravuje celou řadu špičkových mezinárodních organizací pro suroviny a po interní analýze je při výběru svých závazků nesmírně selektivní. Společnost BRIC INVEST nabízí svým zákazníkům konkurenční výhodu nad přímé předplatné ve výši 5 - 15%.

Aimedis – investice eHealth s potenciálem využití na Facebooku

Společnost Aimedis vám nabízí jedinečnou příležitost být hned od začátku součástí příští revoluce v interaktivních sociálních technologiích: Aimedis bude „Facebookem a LinkedIN“ světového zdravotnického průmyslu, protože každý člověk na zeměkouli je zároveň pacientem. Aimedis propojuje pacienty s lékaři, zdravotními pojišťovnami, lékárnami, farmaceutickými společnostmi a dalšími lidmi.

Společnost Aimedis zpřístupňuje platformu eHealth nekonečnému počtu pacientů a ve zdravotnickém průmyslu se již začala projevovat převratným způsobem. Zároveň vytváří prostředí pro nespočet obchodních modelů v hodnotě miliard dolarů.

Co to znamená pro vás jako pro investora?

    

Zaregistrujte se do informačního bulletinu BRIC INVEST

Zůstaňte aktuální v prodeji AIM Token a dalších investičních příležitostech s vysokým výnosem.

Potvrďte prosím odběr newsletteru kliknutím na potvrzovací odkaz, který vám zašleme e-mailem (dvojité přihlášení). Tímto souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které můžete zkontrolovat prostřednictvím tohoto odkazu.

Chcete zrušit odběr bulletinu? Pro zrušení odběru postupujte podle tohoto odkazu.

Známé podle zpráv o